One Fantastic World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» New York before 7 years
На плажа... EmptyНед Авг 19, 2012 2:10 pm by Klaus Mikaelson

» Къде би искал да целунеш предишният?
На плажа... EmptyСъб Авг 18, 2012 8:48 am by Klaus Mikaelson

» За какво би заменил предишния на черния пазар?
На плажа... EmptyСъб Авг 18, 2012 8:47 am by Klaus Mikaelson

» На плажа...
На плажа... EmptyСъб Авг 18, 2012 8:45 am by Klaus Mikaelson

» Ангел или дявол за предишния?
На плажа... EmptyСъб Авг 18, 2012 8:30 am by Klaus Mikaelson

» Къде би завел предишния на почивка?
На плажа... EmptyСъб Авг 18, 2012 8:29 am by Klaus Mikaelson

» Критики...
На плажа... EmptyПет Авг 17, 2012 10:09 pm by Klaus Mikaelson

» Предложения
На плажа... EmptyПет Авг 17, 2012 10:08 pm by Klaus Mikaelson

» Асоциации.
На плажа... EmptyПет Авг 17, 2012 9:36 pm by Klaus Mikaelson


На плажа...

2 posters

Go down

На плажа... Empty На плажа...

Писане by Katherine Pierce. Пет Авг 10, 2012 2:11 pm

Време е за забавление Smile
Katherine Pierce.
Katherine Pierce.
Admin
Admin

Брой мнения : 178
Join date : 10.08.2012
Местожителство : Варна

https://fantasticworldrpg.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

На плажа... Empty Re: На плажа...

Писане by Klaus Mikaelson Сря Авг 15, 2012 9:58 pm

Обичах почивките си да ги прекарвам на морето.Това да се пека и да плувам по цял ден на плажа беше незаменимо.Признавам си в почивките си не ходих никъде освен в хотела и на плажа, който беше на няколко метра от хотела.Това се повтаряше през два-три месеца като оставах доста дълго.Можех да си го позволя и се възползвах от това.Както винаги на всеки три месеца бях на почивка.Бяха минали три месеца от последната и беше задължително пак да отида на обичайното си място за почивка.Събрах си багажа и се изкъпах.Бях готов да тръгна отново на почивка.Сложих багажа в багажника на колата и седнах на шьофорското място.Пуснах си новия диск на Сейн Паул и запалих колата като усилих музиката като някой тинейджър.Вярно на външен вид си бях доста секси и привлекателен за възрастта на която съм.Самият аз не я знаех с точност.Броях годините до едно време,после ми омръзна и спрях.След 3 часа каране на колата спрях пред хотела от където веднага ме познаха.Дадох ключовете от колата на човека който се занимава с паркирането на коли.Влязох вътре,а след мен мъкнаха багажа ми.Платих на рецепцията и ми дадоха ключовете на любимия ми апартамент.Качих се в ансансьора,а след мен влязоха двама с багажа ми.Стигнах ме последния етаж където беше апартамента ми.Влязох вътре,а те оставиха багажа.Платих им и ги отпратих.Подредих багажа си и се изкъпах.Легнах малко да поспя,но бях прекъснат от телефона си.От рецепцията ми звъннаха за да ми кажат че една моя приятелка е тук.Първия момент не зацепих за коя става въпрос,но после се сетих и им казах да я пратят в моя апартамент.Това беше скъпото ми гадже Катрин.Не знаех че ще идва,но бях радостен от факта че е тук с мен.След малко прекрачи прага,а аз останах с отворена уста от вида и.Беше облечена с къси дънки и бял потник с средно на големина деколте.Аз самият бях само по боксерки.Това си ми беше навик да не се обличам след като се изкъпя освен ако не излизах след това.Кат веднага се хвърли на врата ми,а аз само я целунах продължително.
Klaus Mikaelson
Klaus Mikaelson

Брой мнения : 87
Join date : 15.08.2012
Местожителство : Русе

http://www.joseph-morgan.net/

Върнете се в началото Go down

На плажа... Empty Re: На плажа...

Писане by Katherine Pierce. Чет Авг 16, 2012 6:37 am

Ходише и се на почивка.Или по точно- на море.Чудех се какво ли прави Клаус за това му се обадих и разбрах че е отседнал някъде.Реших да отида и да му правя компания.Облякох се подобаващо качих се на поршето и подкарах към хотела.Метнах чантата на едно рамо и сложих слънчевите очила.
-Здравей, хотелче.-Започнах бавно да крача към рецепцията.-Здравей.-запонах да говоря на рецепциониста като му въздействах.-Нали ще ми дадеш ключа от стаята на Клаус Микаелсън?
-Разбира се, мадам.
Кимнах и всех ключа.Качих се с асансьора.Боже, колко етажа има това чудо, май бяха 15.Влязох в стаята му и го заварих легнал на леглото по боксерки.Колко приятно усмихнах се лукаво.
-Бях забравила колко секси си бил.-метнах му се на врата а той ме целуна сладко и продължително.Обичах прекрасните му целувки.Нежни..След това започнах да си оправям багажа.Трябваше да се кача на по високо за това се качих на един стол.Забелязах как Клаус зяпаше дупето ми.
-Липсвах ли ти?-слязох и бавно отидох до него като седнах отгоре му и го притиснах до облегалката на леглото, след това го целунах.-Защото ти много ми липсваше.
Katherine Pierce.
Katherine Pierce.
Admin
Admin

Брой мнения : 178
Join date : 10.08.2012
Местожителство : Варна

https://fantasticworldrpg.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

На плажа... Empty Re: На плажа...

Писане by Klaus Mikaelson Чет Авг 16, 2012 5:02 pm

Отдръпна се от мен и започна да подрежда багажа си.Беше се качила да един стол,а аз вместо да и помогна се загледах в дупето.Тя забеляза това и с бавни крачки дойде до мен като се качи отгоре ми.Притисна ме и започна да ме целува.Обгърнах тялото и и я притиснах още повече до мен.Нямаше много дрехи по мен,което улесняваше движенията и.Попита ме дали ми е липсвала.Признавам си въпроса беше глупав.Липсваше ми и то много,ваканциите без нея не са хубави и луди колкото аз исках.Прекъснах за момент целувката и и отговорих.
-Липсваше ми и то много.Радвам се че си тук с мен.-след което отново я целунах,но този път махнах потника и дънките и.Оставих я само по бельо,което също беше прекалено много за тялото и.Без него щеше да е много по добре,но не знаех до къде иска да стигнем.Беше още рано за секс,но щях да изпълня исканията и.По движенията и се разбираше какво иска,но се направих на ударен и се отдръпнах като я попитах.
-Каква е крайната цел на това?-показах и телата ни,а тя само се усмихна подло.
Klaus Mikaelson
Klaus Mikaelson

Брой мнения : 87
Join date : 15.08.2012
Местожителство : Русе

http://www.joseph-morgan.net/

Върнете се в началото Go down

На плажа... Empty Re: На плажа...

Писане by Katherine Pierce. Чет Авг 16, 2012 6:55 pm

-Ти ми кажи, Клаус.Искам те!Толкова много.-устните ми изгаряха.-Но искам да правим любов, а не секс!-Махнах сутиена и дантелените гащи и като че му хареса гледката.Бях от горе и бавно и нежно започнах да го целувам с изпепеляващи устни от врата до долу.Галех го.Исках да го усетя.
-Обичам те!-казах аз, а той ме обърна аз да съм от долу.Повече ми харесваше да съм от долу.Целувах го страстно и жадно.Езиците ни се преплитаха.Не мога си представя живота без него.А като си помисля колко се мразехме в началото.Бях вклюбена за първи път в живота си.Ние се обвързахме по всеки възможен начин.
-Хайде, изненадай ме, боже изгарям!
Katherine Pierce.
Katherine Pierce.
Admin
Admin

Брой мнения : 178
Join date : 10.08.2012
Местожителство : Варна

https://fantasticworldrpg.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

На плажа... Empty Re: На плажа...

Писане by Klaus Mikaelson Чет Авг 16, 2012 7:10 pm

След като чух думите ,,Обичам те" изречени от устата и,нещо в мен ме накара да се усмихна както никога до сега.Обърнах я да е отдолу под мен и я целунах жадно,но и с нежност.Беше изцяло гола което ми подсказа ме е мой ред да махна боксерките,но не ми се бързаше.Исках да я дразня,усещах че нямаше търпение да го види,но не помръднах и един сантиметър от бельото си.Тя понечи да събуе боксерките ми,но върнах палавите и ръчички на гърдите ми.Това я ядоса,но само след като почнах да я целувам по гърдите и корема тя веднага почна да пъшка от възбуда.Успокоих се,че скоро няма да разкривам какво има между краката ми.Че е съгласна с решението ми,но знаех че е няма да е за дълго.Беше ми удобно така,тя гола,а аз по боксерки.Върнах се на устните и,а члена ми я потърка отдолу.Това я накара да ме захапи леко по устните,което пък още повече ме накара да го търкам в нея с по голяма сила.
-Обичам те Кат.-след тези думи продължих със задачите си.
Klaus Mikaelson
Klaus Mikaelson

Брой мнения : 87
Join date : 15.08.2012
Местожителство : Русе

http://www.joseph-morgan.net/

Върнете се в началото Go down

На плажа... Empty Re: На плажа...

Писане by Katherine Pierce. Чет Авг 16, 2012 7:19 pm

-Да ме изтезаваш ли искаш?Ще ме побъркаш, Ромео.-показах вампирските си зъби.-Сега е мой ред!-обърнах го отново от долу и започнах да прокарвам език по корема, гърдите и врата.Леко го захапвах което го възбуждаше допълнително.
-Стига ли ти или искаш още?-погледнах го с лукав поглед.Очите ми почервеняха.-Дано не те изплаша.-Започнах да търкам дупето си в ерекцията му.Той ме жеалаеше.Прокарах нокти по пениса му.
-Сега готов ли си или искаш още да те мъча?
Katherine Pierce.
Katherine Pierce.
Admin
Admin

Брой мнения : 178
Join date : 10.08.2012
Местожителство : Варна

https://fantasticworldrpg.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

На плажа... Empty Re: На плажа...

Писане by Klaus Mikaelson Чет Авг 16, 2012 9:03 pm

Това че и признах,че я обичам изобщо не я трогна или дори не промени изражението си.Все едно и беше дали я обичам или не.Заболя ме,но не го показах.Започнах да се държа малко студено.Тя легна върху мен и започна да целува тялото ми.Желаех я,но не толкова както преди по малко от 10 минути.Плана ми беше да правя любов с нея,а после да става каквото ще.Като не и пука за чуствата ми,еми тя губи.Сама тя знаеше че съм много желан мъж и това че тя открадна сърцето ми е голямо предимство за нея.Но едно е да го знаеш,а друго да го осъзнаеш.не исках да съм лош,но тя ме принуди.Продължих да я целувам,галя и да се натискаме.Събух боксерките си,а тя се усмихна повече.Обърнах я и легнах върху нея.Вкарай и го,а тя започна да охка все повече и повече.Това ме възбуди още повече,но не намали яростта в мен.Забързах темпото,но включих повече ярост,а не страст.Тя забеляза това и си пролича че я заболя.Не исках да я нараня повече затова просто станах и влязох под душа.Надявах се топлата вода да ме успокой,но нямаше голяма полза.
Klaus Mikaelson
Klaus Mikaelson

Брой мнения : 87
Join date : 15.08.2012
Местожителство : Русе

http://www.joseph-morgan.net/

Върнете се в началото Go down

На плажа... Empty Re: На плажа...

Писане by Katherine Pierce. Пет Авг 17, 2012 8:08 am

Нещо не беше наред с Клаус.Усетих че това е защото не му отвърнах.
-Стига, Клаус казах ти че те обичам.И то много.Аз съм Катрин.Знаеш че не обичам да разкривам чувствата си, но за тебе го направих, боя се че пак ще ме нарани някой който обичам и желая по един единствен начин както никой друг.Той отиде да се изкъпе.Секса не трябваше да свършва с къвга.Станах облякох си гащите и тениската и излязох навън.Отидох до плажа."Какво е това?"Забелязах на около половин киометър нещо като пещера.Огледах се и скочих във водата.Бях много растроена.Не вярвам че Клаус не вярва, че го желая и обичам както никой друг.Но той иска сигурно да ме зареже така че като се върна сигурно няма да го има.Опитах се да не плача, защото от 1864 не съм плакала.Какво пък, заслужава си.Сълзите ми се стекоха.След малко пристигнах на пещерата.Беше много красиво.Влязох вътре и легнах до водата.Мислих, мислих, накрая съм заспала.
Събуждам се и вънка е тъмно."Мамка му!"колко е часа.Погледнах часовника на ръката си- 22:30.Ето сега загазих.Скочих във водата и заплувах на обратно.Промуших се в стаята.Клаус го нямаше.Така си и знаех.Но багажа му беше тука.Влязох вътре и се изкъпах.Подпрях се на стената и затвотих очи.Оставих ледено студената вода да се стича по мене.Устните ми до такава степен посиняха, че дори аз се стреснах.Излязох загърнах се с една хавлия и легнах на леглото, а сълзите ми продължаваха да текат.Взех една фланелка на Клаус и заспах с нея.
Katherine Pierce.
Katherine Pierce.
Admin
Admin

Брой мнения : 178
Join date : 10.08.2012
Местожителство : Варна

https://fantasticworldrpg.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

На плажа... Empty Re: На плажа...

Писане by Klaus Mikaelson Пет Авг 17, 2012 6:24 pm

След като излязох от банята Кат я нямаше.Замислих се над думите и.Беше права,сигурно сега се е разочаровала от мен.Облякох се и легнах на леглото.Наближаваше 20ч,а нея още я нямаше.Притесних се и излязох да я търся.Чувствах се виновен,ако и се беше случило нещо нямаше да си го простя.След три безследно търсене не я открих.Влязох в хотела със сълзи на очите.Служителите ме питаха какво е станало,но аз само ги подминавах като пътен знак.Качих се в ансансьора унил и с наведена глава.Бях плакал доста,може би приличах на някоя жена,но ме беше страх.Чудех се от къде имах сили да стигна до стаята си след като бях съкрушен от случилото се днес.Отворих вратата на апартамента си със сълзи на очите си.Светнах лампата и видях Кат облечена само с халат да спи.Не исках да я будя,но чувството за вина надделя в мен.Целунах я по устните продължително и нежно с леки сълзи на очите.Може би бяха от радост,но не знам.Единственото което ме интересуваше сега беше как щях да се извиня на моята красавица.Тя леко се размърда,а аз се отдръпнах за да не я събудя.Нямаше ефект от това.Явно силния аромат на парфюма ми я събуди.След като ме видя се хвърли на вратът ми,а аз я притиснах максимално до тялото си.Все още плаках,но проговорих.
-Извинявай за днес,миличка.Как си?Къде беше?Защо изчезна така?Цяла вечер те търсих,помислих си най-лошото.Моля те не го прави повече.Не мога без теб.-целунах я по челото и я поех още по силно в прегръдките си.
Klaus Mikaelson
Klaus Mikaelson

Брой мнения : 87
Join date : 15.08.2012
Местожителство : Русе

http://www.joseph-morgan.net/

Върнете се в началото Go down

На плажа... Empty Re: На плажа...

Писане by Katherine Pierce. Пет Авг 17, 2012 7:27 pm

Един прекрасен аромат ме събуди.Той си беше тук!Клаус е при мене.
-Боже, мой помислих си че те изгубих.-седяхме прегърнати така около пет минути без никой да не продума нищо.Погледнах го.
-Да не си плакал- засмях се.Вкопчих се още повече в него, това ме зарадва.Значи че не съм му безразлична.
-А сега много ми се спи!Намерих си едно тайно местенце на което ще ходя без тебе, да си почивам.-засмях се.Той се преоблече и легна с мене.Хвана ме през кръста и започнахме да се унасяме.Нямаше нищо по хубаво от това да усещам топлия му дъх във врата си.
-Клаус?
-Да?
-Какво ще правим утре?Ходи ми се на плажа.
-Щом искаш.-усмихна ми се.Хванах ръката му.-Между другото имаш да ми се реваншираш.
-С какво?-попита учудено.
-Със секс!
Разнесе се смях из стаята.
-Сега лека нощ!
Katherine Pierce.
Katherine Pierce.
Admin
Admin

Брой мнения : 178
Join date : 10.08.2012
Местожителство : Варна

https://fantasticworldrpg.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

На плажа... Empty Re: На плажа...

Писане by Klaus Mikaelson Пет Авг 17, 2012 8:54 pm

Бях щастлив.Отпуснах се и заспах.На сутринта се събудих и се облякох.Поръчах закуска и се загледах в образа на Кат.Спеше толкова сладко че трябваше да съм луд за да я събудя.Седнах на леглото и започнах леко да я галя по голото и рамо.Леко се размърда и в следващия момент беше будна с голяма усмивка на лицето.Наведох се и я целунах по устните.Тя ме придърпа към себе си.Беше споменала вчера вечерта че иска реванш.Не мислех че ще бърза толкова много.Легнах върху нея,а тя съблече тениската ми.Махнах завивката между телата ни и вече нищо не ги разделяше.Е пречеха само моите шорти и нейните бикини.Съблякох и тях.Вече бяхме напълно голи,но ни прекъснаха.Закрих хубавото тяло на Кат със завивката,а аз облякох халата и.Отворих вратата и докараха закуската.Платих на човека и го отпратих.Съблякох халата,а Кат остана с отворена уста.Реших да я дразня,като се разхождах гол из стаята докато сервирах закуската в леглото ни.Кат леко се издразни,че съм гол пред нея и обикалям стаята така.Взех таблата със закуската и се насочих към нея.Подадох я и легнах до нея.Тя започна да се храни,а аз я отвих.Погледна ме и се усмихна подло.Изправих се в седнало положение така че члена ми да е на около 10-15 сантиметра от устата и.В закуската имаше шоколад.Сетих се една идея и само намигнах на Кат като прехвърлих погледа си към приятелчето си.Тя усети намека,а аз само го намазах малко с шоколад.Кат като го видя веднага го лапна.Беше много добра в тази игра.Всяко едно движение ме караше да се гърча от удоволствие и възбуда.Облиза шоколада и отново намаза члена ми като продължи по старо му.По устните и имаше шоколад.Придърпах я към устните си като я целунах страстно,а по члена ми имаше още шоколад.Потърках го в нея,а тя от възбуда прехапа долната ми устна.Потече струйка кръв,а тя я облиза с върха на езика си.Прегърнах я и я наклоних назад.Тя наведе главата си назад,а аз започнах да целувам гърдите и.Едната ми ръка я държеше за вратът,а другата беше на кръста и.Захапах едното и зърно като почнах да го смуча.Отделих се от гърдите и рязко я дръпнах към устните ми.Захапах долната и устна,като измених движението на смучка.Ръцете и шареха по гърба ми,а една от моите беше между краката и.Другата ми шареше из гърба и.Паднах назад с цел тя да е върху мен.Оставих тялото си в божествените и ръце.Знаех че ще е груба,но в рамките на допостимото.
Klaus Mikaelson
Klaus Mikaelson

Брой мнения : 87
Join date : 15.08.2012
Местожителство : Русе

http://www.joseph-morgan.net/

Върнете се в началото Go down

На плажа... Empty Re: На плажа...

Писане by Katherine Pierce. Пет Авг 17, 2012 9:11 pm

-O, добър си!- бях възбудена до краен предел.След като застанах от горе му започнах леко да го дращя с нокти и да го целувам навсякъде по тялото.Използвах езика си за да го подлудя.Съвсем леко с върха си докосвах пениса му.Лижех го и го засмучвах доста уверено.После се спуснах към врата му.Направих му една доста дълготрайна смучка:
-За спомен-засмях се.-Но тук на леглото е скучно!Ела!
Хванах го за ръката и за секунди бяхме в банята.Пуснах душа с гореща вода и ме облегна на стената.Аз скръстих краката си около дупето му, а той си го вкара.Бавни и дълбоки движения.
-О, да- стенех аз и го бях хванала през врата докато той целуваше моя.Погледнах го право в зелените му очи.Малко намали темпото, а водата продължаваше да тече помежду ни.
Katherine Pierce.
Katherine Pierce.
Admin
Admin

Брой мнения : 178
Join date : 10.08.2012
Местожителство : Варна

https://fantasticworldrpg.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

На плажа... Empty Re: На плажа...

Писане by Klaus Mikaelson Пет Авг 17, 2012 9:28 pm

Явно искаше аз да командвам.Нямах нищо против.Вкарах и го и с бавни движения започнах съществената част.Тя стенеше от удоволствие,но исках и тя да си поиграе с мен.В това отношение беше голям мързел.За пореден път се остави в ръцете ми.Целувах вратът и,а тя дишаше учестено в моя.Преместих устните си на нейните.Притиснах тялото си в нейното и ускорих темпото.Тя забиваше ноктите си в гърба ми,а това ускори още темпото.Обичах я и бях готов на всичко за нея,затова изпълних желанието и аз да командвам.През 1864 тя обичаше да командва,но тогава не аз притежавах тялото и,а братята Салваторе.Само като се сетя че е била докосвана от тях побеснявах.Хубавото беше че и дойде акъла и се влюби в мен.Бях заедно от около 50 години,но на мен ми се струваха само като 5-6 години.Времето за нас вампирите минаваше бързо.Върнах се в реалността и го изкарах.Обърнах я като и дигнах ръцете нагоре.Допрях плътно тялото и в плочките.Започнах да търкам члена си в дупето и,а тя стенеше от удоволствие.Докато го търках с едно грешно движение и го вкарах.Прехапах долната си устна от удоволствие и забързах темпото колкото мога по бързо.
Klaus Mikaelson
Klaus Mikaelson

Брой мнения : 87
Join date : 15.08.2012
Местожителство : Русе

http://www.joseph-morgan.net/

Върнете се в началото Go down

На плажа... Empty Re: На плажа...

Писане by Katherine Pierce. Съб Авг 18, 2012 7:03 am

Започна да вкарва все по-бързо и по-бързо.Такова удоволствие ми правеше.Добре че не беше човек иначе сега щях да го изям.Накрая и двамата избухнахме и се проснахме на плочките.
-Добре, това си го биваше!-казах запъхтяно.-Сега ще се изкъпя, а ти излез!-засмях се.-Ще се оправя и сама.Целунах го и заключих вратата.Изкъпах се и излязох от банята.Облякох една рокля и вързах косата.Легнах на леглото и изчаках да излезе от банята.Нарочно свали халата си пред мене и се обу.
-Фукльо!-прехапах долната си устна.-Излизам!Не ме следвай!-ухилих се подло.-Ще се върна.Ти може да..да поогледаш.-засмях се.Много добре си знаех че ще ме проследи.Затова си вървях спокойно и се пооглеждах дали е някъде наоколо.Съзрях го.Имаше много хора, затова се изплъзнах измежду хората и скочих във водата.Ухилих се.Много ме бива в изплъзването.Пристигнах на пещерата си и седнах на брега.
Katherine Pierce.
Katherine Pierce.
Admin
Admin

Брой мнения : 178
Join date : 10.08.2012
Местожителство : Варна

https://fantasticworldrpg.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

На плажа... Empty Re: На плажа...

Писане by Klaus Mikaelson Съб Авг 18, 2012 8:45 am

Реванширах и се и тя най-подло ме изгони от банята за да се изкъпи.След като тя беше готова последвах примера и.Изкъпах се и съблякох халата пред нея.Прехапа долната си устна от удоволствие и най.спокойно заяви чи щи излиза.Последва и забрана да я следя.Естествено това не го изпълних,но за секунди изгубих следите и.За мой късмет имах добро обоняние и зрение.Отидох на брега и в далечината я видях.Влязох във водата като безшумно изкочих зад нея.Обгърнах талията и и я притиснах до мен.Ухаеше толкова хубаво,че ми действаше като наркотик.Не остана доволна от посещението ми.Дълго време въпреки че бях до нея тя не ме отрази.Седнах на брега и я дръпнах назад така че да легне върху мен.Тя от своя страна се намести по удобно.Оставих я в прегръдките си и се унесох.След няколко часа сън се събудих,а тя спеше в прегръдките ми.Погледнах часа,а той показваше 19:00 часа.Беше се стъмнило малко и я бутнах леко за да се събуди.Отвори очи и ме целуна.Обичах да се събуждам с целувка.
-Хайде да се прибираме.Часът е 19:05.Тя стана и се гмурна във водата.-Предлагам състезание до брега.-усмихнах се подло и я подминах.Стигнах брега,а тя след 3 минути дойде.
-Много си бавна вампирке.-измях се и тръгнах към хотела с усмивка на лице.Тя беше ядосана,но знаех че с една целувка и малко романтика ще и мине.
Klaus Mikaelson
Klaus Mikaelson

Брой мнения : 87
Join date : 15.08.2012
Местожителство : Русе

http://www.joseph-morgan.net/

Върнете се в началото Go down

На плажа... Empty Re: На плажа...

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите