One Fantastic World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» New York before 7 years
New York before 7 years EmptyНед Авг 19, 2012 2:10 pm by Klaus Mikaelson

» Къде би искал да целунеш предишният?
New York before 7 years EmptyСъб Авг 18, 2012 8:48 am by Klaus Mikaelson

» За какво би заменил предишния на черния пазар?
New York before 7 years EmptyСъб Авг 18, 2012 8:47 am by Klaus Mikaelson

» На плажа...
New York before 7 years EmptyСъб Авг 18, 2012 8:45 am by Klaus Mikaelson

» Ангел или дявол за предишния?
New York before 7 years EmptyСъб Авг 18, 2012 8:30 am by Klaus Mikaelson

» Къде би завел предишния на почивка?
New York before 7 years EmptyСъб Авг 18, 2012 8:29 am by Klaus Mikaelson

» Критики...
New York before 7 years EmptyПет Авг 17, 2012 10:09 pm by Klaus Mikaelson

» Предложения
New York before 7 years EmptyПет Авг 17, 2012 10:08 pm by Klaus Mikaelson

» Асоциации.
New York before 7 years EmptyПет Авг 17, 2012 9:36 pm by Klaus Mikaelson


New York before 7 years

2 posters

Go down

New York before 7 years Empty New York before 7 years

Писане by Sutton Mercer Пет Авг 17, 2012 7:04 pm

Беше изминала почти година откакто Деймън ме превърна и изчезна.Все още свиквах с новата си същност на вампир и придобитите сили.Продължавах да посещавам школата за актьорско майсторство и мисля,че ставах все по-добра с всеки изминал ден.Днес беше един обикновен ден или поне така си мислех.Алармата на часовника ми ме събуди точно в шест сутринта.Станах и отидох да си взема душ,след това облякох една цветна туника,дънки ,надянах медальона си,който ме предпазваше от слънцето.Отидох пред огледалото и започнах да реша косата си,докато си мислех за предстоящата пиеса и прослушването за нея,което беше днес.Дали щях да се справя?Щях ли да се проваля?Прогоних тези мрачни мисли от главата си,сложих си гланц и спирала.Реших да оставя косата си пусната,вместо да я вдигна на кок.Грабнах чантата си и се запътих към мястото на прослушването,но реших из път да се отбия да си взема кафе от близкия магазин.Влязох в него и се наредих на опашката,загледах се през прозорец докато чаках реда си,когато забелязах някакъв мъж да ме наблюдава зад стъклото.Непознат,който се бе втренчил в мен,толкова зловещо,помислих си аз,затова извърнах поглед,но все още усещах присъствието и погледът му върху мен.
Sutton Mercer
Sutton Mercer

Брой мнения : 41
Join date : 15.08.2012
Age : 29

Местожителство : New York

Върнете се в началото Go down

New York before 7 years Empty Re: New York before 7 years

Писане by Klaus Mikaelson Пет Авг 17, 2012 7:44 pm

Вървях из улиците на Ню Йорк се спрях пред един магазин.Вътре имаше млад вампир,който привлече вниманието ми.Наблюдавах я дълго време докато тя не ме забеляза.Не свалих поглед от нея,въпреки че тя се опита да се скрие.Купи си кафе,след което излезе навън.Спрях я пред кафето,а тя ме погледна въпросително.
-Спокойно.Искам само да ти помогна с живота като вампир.-усмихнах се и тръгнах напред.
Klaus Mikaelson
Klaus Mikaelson

Брой мнения : 87
Join date : 15.08.2012
Местожителство : Русе

http://www.joseph-morgan.net/

Върнете се в началото Go down

New York before 7 years Empty Re: New York before 7 years

Писане by Sutton Mercer Пет Авг 17, 2012 7:56 pm

-Да ми помогнеш?-погледнах го озадачено.Досега никой през живота ми не ми беше предлагал помощ,Бях свикнала да се оправям сама с трудностите и така и щях да направя и този път.Но в този мъж или по-точно вампир имаше нещо странно.Чувствах,че има нещо различно в него,сякаш бе много по-силен от обикновен вампир.Отпих от кафето си,за да издействам още малко време да помисля какво да направя или кажа,след което го погледнах и попитах:
-Кой си ти?Защо искаш да ми помогнеш?-вгледах се в лицето на непознатия в очакване на отговор.
Sutton Mercer
Sutton Mercer

Брой мнения : 41
Join date : 15.08.2012
Age : 29

Местожителство : New York

Върнете се в началото Go down

New York before 7 years Empty Re: New York before 7 years

Писане by Klaus Mikaelson Пет Авг 17, 2012 9:08 pm

Аз съм Клаус и съм хибрит.-исках да се променя.Дано тя да ми помогне.Надявах се да имам възможност да помогна на млад и неопитен вампир като нея.Повечето новородени си мислеха че да си вампир е игра.Но естествено те грешаха и след много години съжеляваха за стореното преди време.Исках да и спестя болката,да не страда след 30,50 или 100 години като осъзнае какво е направила.Нямах лоши намерения.Молех се да каже да,но тя дълго мисли,а аз все повече губех надежда за нея и моята промяна.Не издържах да вековното и мислене и я прекъснах.
-Искам да се променя и като за начало реших да помогна на новородените вампири като теб.Дай ми този шанс.Няма да объркаш и след години ще ми благодариш за стореното от мен сега.
Klaus Mikaelson
Klaus Mikaelson

Брой мнения : 87
Join date : 15.08.2012
Местожителство : Русе

http://www.joseph-morgan.net/

Върнете се в началото Go down

New York before 7 years Empty Re: New York before 7 years

Писане by Sutton Mercer Съб Авг 18, 2012 8:29 pm

Стоях пред него,все още втренчила очи в неговите,не вярваща на думите излезли от устата му.Хибрид?Това би означавало,че е и вампир и върколак едновременно?Та как бе възможно това?Не знаех какво да правя,дали да му вярвам или не?Дали беше искрен или просто щях да бъда поредната му жертва?След дълъг размисъл и след като всички тези въпроси профучаха през главата ми,отвърнах:
-Мога ли да ти вярвам?Откъде да знам,че просто не съм поредната ти играчка и няма да свърша в саркофаг след седмица?
Sutton Mercer
Sutton Mercer

Брой мнения : 41
Join date : 15.08.2012
Age : 29

Местожителство : New York

Върнете се в началото Go down

New York before 7 years Empty Re: New York before 7 years

Писане by Klaus Mikaelson Нед Авг 19, 2012 2:10 pm

Не бях способен вече да нараня някой за моя изгода.Знаех че дълго ще се съмнява в мен,но бях длъжен да си изпробвам късмета.Върнах се до нея като хванах ръката и прошепнах с тих и нежен глас.
-Сама решавай,но знай че ако кажеш да никога няма да съжаляваш за казания отговор.-усмихнах се огуражително и пуснах ръката и като се отдалечих от нея.Не я чух да ме вика да спра или просто да промени походката ми и бързината на движенията.Тя стоеше и си взираше в моя силует,който бавно си одалечаваше от нея.
Klaus Mikaelson
Klaus Mikaelson

Брой мнения : 87
Join date : 15.08.2012
Местожителство : Русе

http://www.joseph-morgan.net/

Върнете се в началото Go down

New York before 7 years Empty Re: New York before 7 years

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите